Zdrowy Kręgosłup Warszawa Studio Hoża

Zdrowy Kręgosłup Warszawa Studio Hoża. Zdrowy kręgosłup to trening przywracający równowagę na poziomie całego ciała.  Zajęcia prowadzimy w naszym studio Warszawa Hoża 39. Trening opiera się na odtworzeniu stabilizacji i stabilizacji kręgosłupa..Nie możemy ćwiczyć jednych mięśni nie dbając o pozostałe tworząc kolejne dysfunkcje to prosta droga do niepełnosprawności. Trening Zdrowy Kręgosłup opiera się na wzmocnieniu całego ciała. Przed podjęciem ćwiczeń nasz nauczyciel przeprowadzi szczegółowy wywiad tak aby wiedzieć w jakim tempie wprowadzać kolejne elementy tylko wtedy trening przyniesie najlepsze i najszybsze efekty, Co istotne zadbasz nie tylko o swój kręgosłup, mięśnie dna miednicy, mięsień poprzeczny brzucha… ale bardzo dobrze wymodelujesz mięśnie na których nam chyba najbardziej zależy: brzuch, pośladki, ramiona, uda:)

STUDIO ZDROWEGO TRENINGU

Zdrowy Kręgosłup

Jeśli przeszłeś już operację kręgosłupa nasz trening  jest skierowany również do Ciebie

Zajęcia poprowadzi jeden z najlepszych specjalistów w Polsce do których należy bez wątpienia mgr Anna Ścisłowska

Tworzymy dla Państwa magiczne miejsce z daleka od zgiełku i medialnego szumu w samym sercu Warszawy.

Małe kameralne zamknięte grupy przyjazna i ciepła atmosfera pozwoli zregenerować nie tylko ciało ale i umysł.

Co jeszcze… 🙂

Filiżanka Kawy? Specjalnie dla Państwa tylko  świeżo palona mieszanka …

Kawałeczek ciasta domowego wypieku a czemu mamy sobie odmówić..:)?

Czas nie łatwy jednak my podchodząc do tego ze zdrowym rozsądkiem mierząc i warząc za i przeciw zdecydowaliśmy że to wybór najlepszy z możliwych

Schowaj się przed światem zadbaj o swoje wnętrze a my zatroszczymy się o całą resztę

ZAPISZ SIĘ JUZ DZIŚ       Tel: 796 207 748    Mail: pilateseci@gmail.com

Już teraz zapraszamy do zapisów na zajęcia stacjonarne które zaczynamy od 1 września.
Koszt 8 sesji/ms czas 1,5 godziny wynosi 490 zł Przy rezerwacji do 30 czerwca 360 zł m/s przez kolejne 6 miesięcy. Sesja indywidualna 190 zł

Ważne: 6 osobowe grupy zamknięte zapisy przyjmujemy do 15 sierpnia po tym terminie nie przyjmujemy nowych osób.
Stawiamy na wysoki poziom zajęć i wymagania naszych klientów. Tylko trening w małej zamkniętej grupie pozwala nam na spersonalizowanie treningu.

Ból pleców

ZDROWY KRĘGOSŁUP CORE MT

PN-ŚR 9.00-10.30,  WT-CZW 18.00-19.30 – 20.00-21.30

Trening uwzględnia na pierwszym etapie bezpieczne modelowanie mięśni stabilizujących kręgosłup aby w kolejnym etapie zintegrować i wzmocnić całe ciało

 

Jeśli od jakiegoś czasu odczuwasz ból kręgosłupa masz zdiagnozowane patologie lub przebyłeś operację kręgosłupa? Trening Zdrowy Kręgosłupa Core MT jest przeznaczony dla Ciebie. Po szczegółowym wywiadzie i konsultacji skierujemy Cię na wybrane zajęcia.

CELE

  • Cel przywrócenie zdrowia kręgosłupa
  • Zniesienie dysfunkcji aparatu ruchu (głęboki gorset mięśniowy do których należą również mięśnie dna miednicy)
  • Wzmocnienie i regeneracja mięśni brzucha przy rozstępie m. prostego
  • Przywrócenie prawidłowych wzorców i wzmocnienie całego ciała

Trening kręgosłup TRENING CORE – W RÓWNOWADZE Z CIAŁEM

WT-CZW 9.00-10.30    PON-ŚR 19.30 

Tu zadbamy o zdrową harmonijną funkcjonalną pracę na poziomie całego aparatu ruchu.
Trening daje niesamowite efekty już po 8 sesjach treningowych.
Zajęcia przeznaczone są dla osób które nie mają problemów kręgosłupa, stawiają na wysoką jakość treningu w przełożeniu na doświadczenie i kwalifikacje trenera. Jeśli zależy Ci na treningu w którym w sposób bezpieczny szybko poprawisz wygląd mięśni brzucha pośladków, ud, pleców wzmacniając równocześnie system odpowiedzialny za Twój zdrowy kręgosłup?  To te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do Zdrowy Kręgosłup Warszawa Studio Hoża.

Warszawa Studio HożaJeśli chcemy mieć zdrowy kręgosłup….

Czy wiesz że aż 84 proc. polaków przyznaje się do bólu kręgosłupa? Co gorsza siedmiu na dziesięciu Polaków uskarża się na przewlekły nawracający ból. Niestety tylko połowa decyduje się na leczenie reszta próbuje znaleźć treningi które pomogą lub samodzielnie szuka jakiś ćwiczeń dobrych na kręgosłup w internecie.

Powinniśmy wiedzieć że zmiany jaki zachodzą w naszym kręgosłupie, postępują i nie naprawią się same. Im dłużej próbujemy walczyć z bólem  tym bardziej skomplikowane leczenie nas czeka, a nie podjęcie odpowiednich działań może prowadzić do niebezpiecznych konsekwencji – nawet do niedowładu. Bardzo ważne jest aby treningi które wybieramy z pośród nazywanych  Zdrowy Kręgosłup były naprawdę zdrowe 🙂

 

Anna Ścisłowska

Zapraszam Serdecznie do swojego studia już od września 🙂 Schowaj się przed światem zadbaj o swoje wnętrze a my zatroszczymy się o całą resztę.

Pozdrawiam Ciepło Anna Ścisłowska twórca BB Pilates School